Czym jest kubek Doidy Cup?

Sposobów na sprawne nauczenie dziecka picia z kubka jest wiele, jednak ich skuteczność jest różna. Jednym z produktów, który może ułatwić naukę, jest kubek Doidy Cup. Czym się charakteryzuje i czy warto go używać?

doidy cupCechy kubeczka Doidy Cup

Tego kubka nie da się pomylić z żadnym innym- jego charakterystyczny, wykrzywiony kształt jest nie do podrobienia, można go dostać na tej stronie! To właśnie dzięki temu, picie z kubka jest tak proste i nie sprawia większych problemów nawet najmłodszym. Doidy Cup jest przeznaczone dla niemowląt od 3 miesiąca życia, dla małych dzieci, a także dorosłych- przydaje się szczególnie podczas ciężkiej choroby, gdyż umożliwia picie w pozycji leżącej.

Kubeczki Doidy Cup dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu dziecko może wybrać najbardziej odpowiadający mu kolor.

Czy warto używać kubka Doidy Cup?

Ten wyjątkowy produkt jest polecany przez pediatrów oraz logopedów, którzy rekomendują go ze względu na to, że wspiera rozwój mowy- w przeciwieństwie do butelek dziecięcych oraz kubków niekapków.

Kubek Doidy Cup znacznie usprawnia proces nauki prawidłowego picia. Dziecko, które jest przyzwyczajone do butelki, może mieć większe problemy z tym, aby przestawić się na picie że zwykłego kubka. Dlatego warto pomyśleć o stosowaniu Doidy Cup już u niemowlaka, aby od początku mógł uczyć się zdrowych nawyków!