Maluch w basenie

W ostatnich latach nastała moda na to, że już małe dzieci uczą się pływać. Właściwie trudno mówić o nauce, bo takim maluszkom przychodzi to zupełnie naturalnie. One rodzą się z tą umiejętnością. Później ruch należy do rodzica, który musi podjąć wysiłek i pierwszy raz przyprowadzić malucha na basen.

Ale… Czy na pewno o czymś nie zapomniano?

Najmłodsi nie kontrolują swoich potrzeb fizjologicznych. Jest to zupełnie naturalne. Nie dziwi maluch z pampersem czy pieluszką. Jak jednak takie dziecko ma pływać w basenie? Przecież pampers się zmoczy i będzie prawdziwa katastrofa… Jeżeli panuje takie wyobrażenie, to trzeba mieć świadomość, że powstało już rozwiązanie tych dylematów!

Pampersy do wody

Tak, istnieją pampersy, w których maluch może przebywać w wodzie, pływać. Pampersy do wody dla niemowląt to nie science fiction, to prawdziwa realna rzeczywistość! Od tej pory nie ma już żadnych wymówek, aby nie skorzystać z dobrodziejstw pluskania się w basenie z maluchem i rozpoczęcia nauki pływania.

Pampersy do pływania z pewnością będą dla wielu rodziców niezwykłym odkryciem. Nie każdy wie o ich istnieniu. Maluch w basenie to nie tylko słodki widok, ale też inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie pociechy, dlatego warto czym prędzej zorientować się, gdzie w okolicy mają miejsce takie właśnie zajęcia.