Prezenty dla dzieci w wieku szkolnym

Dzieci w wieku szkolnym mają już własne oczekiwania co do rzeczy, które chciałyby otrzymać w prezencie. Prezenty dla dzieci w tym wieku powinien być już spersonalizowany i zgodny z ich zainteresowaniami.

Co kupić dziewczynce w wieku szkolnym?

Przez zakupem prezentu warto najpierw wybadać, czym się dziecko interesuje. Może to być sport, zwierzęta, muzyka, a także ulubiony przedmiot w szkole, np. matematyka. Kupując prezent dla dziewczynki możemy postawić na zestaw do malowania. Niekoniecznie muszą to być kredki. Dużą popularnością cieszy się modelina oraz ciastolina. Z modeliny można wykonać samodzielnie zawieszki i biżuterię. Zawsze dobry pomysłem na prezent dla dziecka jest książka. Może być zgodna z jego hobby, np. książka o kotach, psach lub album z ilustracjami. Jeszcze innym pomysłem może być gra planszowa, np. scrabble. Coraz częściej wybierane są prezenty dla dzieci, które polegają na przeżyciach. Mogą to być prezenty takie jak: Lot w tunelu aerodynamicznym, jazda Segwayem czy szkolenie paralotniowe i wiele więcej.

escape room - prezent dla dzieci

A co dla chłopca w wieku szkolnym?

Dla chłopca prezent również powinien być spersonalizowany. Większość chłopców ucieszyłoby się z klocków lego. Natomiast powinny być one dostosowane bo wieku obdarowywanego. Innym pomysłem jest sprzęt sportowy. Jeżeli dziecko lubi jeździć na rowerze to można mu zakupić ciekawy gadżet, np. bidon. Jeżeli dziecko marzyło o nauce jazdy na łyżwach to możemy wykupić kilka godzin nauki już pod okiem instruktora. Dziecko na pewno ucieszy się z takiego prezentu. Dla chłopca również można podarować prezent, który polega na przeżyciach np.: jazda na gokartach, wypad do Escape Room’u czy lot widokowy samolotem. Jeżeli bardzo dobrze znamy osobę obdarowaną to zawsze udanym prezentem będą też ubrania.