Zabawki dla niemowlaka – miś szumiś

Każde dziecko już od pierwszych miesięcy życia interesuje się zabawkami. Początkowo są to zabawki dla niemowlaka, które pomagają w wyciszeniu się i zaśnięciu, tzw. pierwsze przytulanki. W końcu w tym okresie życia sen dla dziecka jest najważniejszy, gdyż zapewnia optymalny rozwój.

Miś szumiś – najlepsza przytulanka uspokajająca dziecko

Bardzo popularne zabawki dla niemowląt to misie szumisie. Są towarzyszami dzieci od pierwszych chwil życia. Wykonane z miękkiego antyalergicznego materiału pozwalają rodzicom uspokoić dziecko. Dzięki wyposażeniu w wibrację zasilaną przez baterię, imitującą odgłosy z życia płodowego, dziecko wycisza się i uspokaja, dzięki temu jego usypianie jest łatwiejsze dla młodych rodziców.

Misie szumisie – zabawki dla 6 miesięcznego dziecka

Wibrujące pluszaki można położyć obok dziecka. Można je także zawiesić na łóżeczku czy wózku dziecięcym. Kiedy nie są włączone mogą pełnić funkcję klasycznego pluszaka, który staje się nieodłącznym towarzyszem dziecka. Dzieci mają w pierwszym okresie życia największą potrzebę bliskości.

Dlatego w tym czasie najbardziej odpowiednimi dla nich zabawkami są pluszaki, które wykonane są z bezpiecznych materiałów. Nie ma więc obaw, że dziecko połknie jakiś element.